Bramy rolowane
Bramy rolowane to najlepszy wybór tam, gdzie przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo, a dodatkowo nie ma zbyt wiele miejsca.

Zbudowane w kompaktowy sposób bardzo łatwo dopasować do każdego garażu czy bramy, a możliwości rozbudowy o systemy automatyki i sterowania sprawiają, że jest to bardzo popularne rozwiązanie w wielu zastosowaniach.

Zalety bram rolowanych:
  • Bezpieczeństwo:

Wykonane z najwyższej jakości stali i aluminium, z dbałością o detale, nasze bramy zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa, a dodatkowo mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia.

  • Kompaktowość:

Oszczędność miejsca jest jedną z najważniejszych zalet naszych bram rolowanych. Dzięki konstrukcji, która zwija bramę na wał umieszczony nad wejściem można ją zamontować w prawie każdym miejscu.

  • Uniwersalność:

Bramy rolowane znajdują dziesiątki, jeśli nie setki zastosowań. Przede wszystkim są stosowane w garażach i domach jako bramy, ale również w drzwiach i oknach, witrynach sklepowych czy balkonach.

Profile bram

Każda brama rolowana składa się z pewnej liczby połączonych ze sobą profili. W zależności od rodzaju zastosowanych profili brama otrzymuje określone cechy i zalety, takie jak podwyższona izolacyjność cieplna, wytrzymałość, czy prędkość działania. Szczegółowych informacji udzieli nasze Biuro Obsługi Klienta.

Systemy bram

Nasze bramy garażowe, wykonane w technologii bram rolowanych to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie ważna jest wygoda, oszczędność miejsca, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Najlepszy wybór do wszelkiego rodzaju bram i doków wjazdowych, elewacji, przejść i innych konstrukcji często spotykanych w firmach i przedsiębiorstwach, gdzie najważniejsza jest niezawodność.

Strona producenta

Góra