NOWOŚĆ NA RYNKU !

Poszerzyliśmy naszą ofertę o nowy, produkowany przez nas parapet z blachy aluminiowej typu soft line.

Dzięki uruchomieniu specjalnej linii technologicznej otrzymaliśmy nowy wzór parapetu o unikalnym profilu soft line.

Parapety  produkowane są z komorowych profili PVC, a ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową.

Nakładka parapetowa przeznaczona jest do renowacji starych parapetów, np. lastrykowych.  Pozwala na tanią i szybką zmianę wyglądu starych parapetów.

Zewnętrzne parapety stalowe są produkowane z najwyższej jakości blach stalowych surowych i powlekanych produkowanych przez koncern ARCELOR MITTAL.

Zewnętrzne parapety aluminiowe są produkowane z najwyższej jakości blach surowych i powlekanych, sprowadzanych z hut włoskich. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę poświęcamy procesowi chemicznej obróbki detalu.

Konglomerat marmurowy jest produktem przemysłowym powstałym przez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia (ok. 95% masy)

Granit to naturalne tworzywo o bardzo szerokim zastosowaniu w budownictwie i architekturze. To jeden z najlepszych materiałów wykończeniowych, zarówno do wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

Marmur to surowiec metamorficzny powstały w procesie przeobrażenia skał węglanowych (wapieni i dolomitów). W zależności od domieszek mineralnych może przyjmować różne barwy i wzory.

PARAPETY WEWNĘTRZNE Z PŁYTY MDF LAKIEROWANE

Parapety wewnętrzne MDF są wykonane z najnowszej generacji wodoodpornych płyt MDF.

Materiał: Są wykonane z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na oczekiwany kolor w lakierni proszkowej. Unikalna technologia pozwala uzyskać charakterystyczne wytłoczenia imitujące płytkę klinkierową.

Początek strony