Jesteśmy dystrybutorem firmy DORPOL Drzwi PCV w kolorze białym mogą być również wyprodukowane w wersji jednostronnie zlicowanej. Drzwi DORPOL to produkt który spełnia najważniejsze cechy nowoczesnych i energooszczędnych drzwi zewnętrznych. Aby zapewnić odpowiednią energooszczędność, w drzwiach zastosowano jako standard panele o grubości 44 i 64 mm oraz wkłady trójszybowe. Stosowane przez producenta wysokogatunkowe surowce oraz nowoczesna technologia produkcji są gwarancją najwyższego komfortu użytkowania.

Model Fobos

Nowoczesna seria wypełnień drzwiowych dopasowana do aktualnych trendów. Delikatne aplikacje ze stali nierdzewnej mogą być jednostronne lub dwustronne.

Model Strzelec

Dowolność kolorów i frezowanych wzorów w połączeniu ze szkłem i stalą szlachetną daje poczucie piękna i nowoczesności.

Model Santa fe

Seria wypełnień do drzwi wejściowych o nowoczesnej stylistyce z elementami ze stali szlachetnej. Obecnie bardzo popularny i modny trend wystroju domów.

Model Texas

Seria klasyczna to eleganckie i klasyczne wzory wypełnień do drzwi wejściowych które zaspokoją potrzeby wymagającego klienta. Pasują zarówno do klasycznej jak i do nowoczesnej architektury.

Model Nov-nefryt

Ta seria jest połączeniem serii nowoczesnej ze stalą szlachetną, uzyskując przez to szlachetność i elegancję. Ozdoby stalowe tylko od zewnątrz.

Model Awenturyn

Współczesne budownictwo jest wymagające w zakresie wzornictwa. Oferowana seria bezramkowa jest skrojona na miarę aktualnych trendów.

Model Almandyn

Jest to seria nowoczesna wzbogacona dodatkowo o frezowanie od strony zewnętrznej na płycie HPL z folia renolit, lakierowana w miejscach frezowania lakierem.

Model Kadm.

To wypełnienia w których dominującym motywem są wzory na szkle.

Początek strony